GENERALFORSAMLING I VEFLINGE FORSAMLINGSHUS 26/5-2021 kl 18.30

Grundet covid-situationen har generalforsamlingen været udskudt, men nu afholder vi det endelig.Og i år søger vi nye kræfter, da to medlemmer efter flere år i bestyrelsen har valgt at træde tilbageSå har du lyst til at være en del af bestyrelsen, få indflydelse på hvad der skal ske i huset af arrangementer og være en del af at gøre forsamlingshuset til byens samlingssted, så tøv ikke med at tage kontakt til formand Hanne Ekknud her på Facebook og så kan vi tage en snak.Så mød op og bliv en del af bestyrelsen og hav indflydelse på husets fremtid.Vi ses i Veflinge forsamlingshus onsdag den 26. Maj kl 18.30

Vh Bestyrelsen

11

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*